UponBI Qlik Sense Mobile

“UponBI Qlik Sense Mobile“, iOS & Android üzerinde çalışarak yerel kullanıcı deneyimlerini (native) desteklemektedir. Bunun yanında standart satır bazlı grafik düzeninden çıkarak istediğiniz gibi özel ekran tasarımları yapabileceğiniz gibi Qlik Sense uygulamalarının her sayfasında ve sayfaya odaklı verilerle adhoc analiz yapabilirsiniz ya da favori grafiklerinizi işaretleyerek hızlı erişim menüsüne ekleyebilirsiniz. Ayrıca uyarı özelliği ile kendi uyarılarınızı tanımlayarak KPI bazlı bildirimler alabilirsiniz. Yukarıdaki özelliklerin yanısıra web tarayıcısı deneyiminden çok daha fazlasını sunduğumuz hemen fark edilecektir. Ayrıca günlük hayatta sıkça kullanılan sosyal medya uyglamalarına benzer bir deneyim sunduğumuz için kullanıcılar tarafından yüksek oranda kabul göreceğine inanıyoruz. Uygulamanın kullanımı öncesinde Qlik ortamınızda herhangi bir geliştirme yapmanıza gerek olmayıp sisteme bağlandığınız gibi raporları görmeye başlayabilirsiniz. UponBI Qlik Sense Mobile, Apple Store ya da Google Play Store üzerinden hemen indirerek canlı demo ortamında deneyebilirsiniz. Ücretsiz lisans talep etmeniz halinde seçeceğiniz bir Qlik Sense uygulamasını açtıktan sonra tarayıcıdaki linki bize göndermeniz yeterli. Sizler için ücretsiz bir lisans anahtarı üreteceğiz. Lisans talebinde bulunmak için tıklayınız.

UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 6
UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 5
UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 4
UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 3
UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 2
UponBI for Qlik Sense - Qlik Sense Mobil 1
Download on Apple Store
UponBI App Store QR Code
Download on Play Store
UponBI Play Store QR Code
  • All charts and features have native iOS or Android functionality. Use power of native mobile experience including slide interactions besides touch interactions.
  • Next generation of mobile experience requires access to data efficiently. User based alerts and notifications creates a truly data-driven enterprise.
  • Smart Charts make discoveries, easily collaborate, and take action with data — anywhere, anytime. Align with colleagues and their analysis.
  • User Experience oriented design gives users the ability to access the analysis anytime and anywhere. Smart design increases user adoption on mobile.
  • Favorite charts boost user experience to gain competitive advantage. Users can pin favorite charts with filters and combine analysis in one screen.
  • Smart Filters designed to deliver best in class User Experience considering various Business Cases & User Requirements.