QlikView ve Qlik Sense Danışmanlık

BI Strategy, Qlik Yetkili İş Ortağı olarak kadrosu, müşteri deneyimi ve sektörel çözümleri ile Türkiye’de İş Zekası (Business Intelligence) proje tecrübesi, bilgisi ve referansı ile ayrılmaktadır. Türkiye Partneri BI Strategy’nin proje tecrübesi, bilgisi ve projelere yaklaşım açısı, rakiplerinden en büyük farkıdır. Farkımız ve tecrübemiz Qlik Sense ve QlikView Danışmanlık hizmetlerinde müşterilerimize katma değer olarak yansımaktadır. Hayata geçirdiğimiz projelerde raporlarmanın yanısıra müşterilerimize modelleme, ETL, test, analiz gibi konularda da destek olmaktayız.Danışmanlık teklifi almak istiyorum.

Danışmanlık - Qlik Sense QlikView

Günlük QlikView & Qlik Sense Danışmanlık

Müşteri talebi çerçevesinde günlük olarak değerlendirilen hizmetleri, ihtiyaca en iyi cevap verebilecek uzman danışmanlarımızla sunmaktayız.

Proje bazlı

Her projenin ayrı analiz edilmesi ve kurum içi dinamiklerin baz alınarak değerlendirilmesi gerektiğini bilen bir kurumdur. Buna bağlı kalarak, her bir projeye, bugüne kadar başarıyla uygulanmış olan Agile Proje Methodolojisi ile yaklaşmaktadır.

Periyodik

Kurumlar, bünyelerinde belirli periyodlarda kendi ekiplerine katma değer sağlamaya veya ek kaynak kullanımına ihtiyaç duyabilirler. Bu ihtiyaca karşılık olarak müşterimize istediği periyodlarda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Tam zamanlı

İstenilen sayıda, ihtiyacı karşılayacak nitelikteki danışmanlarımızı tam zamanlı olarak müşterilerimize sağlamaktayız. Bu çalışma şekli, kurumun riskini minimuma indirip, Bizlerin sürekli gelişen bilgi potansiyelinden maksimum faydalanmasını sağlayacaktır.

Süreç / Performans İyileştirme

Kurumun altyapısı, işleyişi ve modeli incelenerek uygulama şekline, kullanıcı sayısına, yoğunluğa, veri hacmine ve diğer parametrelere bakarak müşteriye en uygun çözümü sunmaktayız.

Güvenlik Altyapısı

Uzun yıllarda elde ettiği deneyimi ve uzmanlığı ile çok büyük ve karmaşık ortamlarda etkin kullanılabilecek güvenlik altyapılarının tasarım ve implementasyonunu yapmaktayız.

Migration

Yapısal olarak altyapı farklılıkları bulunan versiyonlar arası geçişlerde migration danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Workshop

Kurumda hali hazırdaki Business Intelligence ürünlerinin ve canlıdaki projelerin daha etkin kullanılarak, daha fazla katma değer sağlanmasına yönelik olan bu aktiviteler, Uzman danışmanlık kadromuz tarafından daha önceki ve mevcuttaki tecrübelerine dayanarak müşteriye yol gösterip, müşterinin elindeki imkanlardan maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktayız.