Bauhaus QlikView Başarı Hikayesi

Bauhaus

Bauhaus, Yönetim Kokpiti projesi ile kurumsal karne üst yönetime sunuldu…
Bauhaus, iş zekası çözümünde Qlik ürün ailesinden QlikView uygulamasını birçok departmana yaygınlaştırdı. Son olarak üst yönetim için hazırlanan karne üst yönetimin kullanımına açıldı. Bu sayede artık kurumun genel performansı kolayca ve tek bir ekrandan takip edilebilir hale geldi.

Bauhaus Kurumsal Profili

Atölyeniz, eviniz ve bahçeniz ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda BAUHAUS 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı. Sıcak atmosferi, özgün iç dizaynı ve aradığını bulma kolaylığı sağlayan özel reyonlarıyla BAUHAUS yapı marketleri, Avrupa çapında çok özel bir alışveriş ortamı sunmaktadırlar. Ayrıca BAUHAUS’un tüm marketlerinde ülkelerin yerel kültürü ve piyasa koşulları dikkate alınmaktadır.

Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştirerek, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul’da gerçekleştirdi. Sonraki yıllarda tüketicilerden gelen talebe istinaden İstanbul’da çeşitli bölgelerde yeni şubelerini hizmete açarak, bir yandan da Ankara, Bursa ve Antalya’da yine kendi konseptinde şubeler açarak tüketicileriyle buluşmaya devam etti.

Market yerinin seçiminden geniş ürün yelpazesine, fiyat-performans ilişkisinden kalite güvencesine, danışmaya ve sunduğumuz hizmetlere kadar daima ve öncelikle müşterilerimizi düşünüyoruz. Özel eğitilmiş personel ve müşteri memnuniyeti, bizi biz yapan değerlerin başında gelmektedir. Bunun gelecekte de böyle kalması için, az sayıdaki yönetici kadrosunu yüksek vasıflı personelinden oluşturuyor. Bütün bunlar alışverişi, keyifli ve kazançlı bir alışveriş deneyimi haline getiriyor.

BAUHAUS başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve aradığını bulmayı kolaylaştıran ürün sergileme şekliyle attı. Bu bakımdan müşterilerimiz aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan yapı marketlerimizde; atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü bulabiliyorlar. 15 ana reyonumuzda yer alan 120 binden fazla ürün ve sunduğumuz geniş kapsamlı hizmet çeşitleri bunun en kuvvetli kanıtıdır. Ürün yelpazemizin güncelliğine özellikle büyük önem veriyoruz. BAUHAUS’da müşterilerimize sadece kendini kanıtlamış BAUHAUS markalı ürünleri ve önde gelen markaların ürünlerini değil, en son yenilikleri de sunuyoruz.