Çözümlerimiz

Sadece iş zekası konusunda faaliyet gösteren BI Strategy, kurumlarda biriktirilmiş olan ham verinin işlenerek anlamlı bilgi haline dönüştürülmesiyle stratejik, taktik ve operasyonel karar verme süreçlerini desteklemek amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de özellikle hizmet konusunda büyük eksikliğin hissedildiği iş zekası dünyasında metodolojik yaklaşımlar ve proje yönetimi konusunda en yetkin kadroyu bünyesinde bulunduran BI Strategy, iş zekası ve kurumsal performans yönetimi çözümleri konusunda müşterilerinin stratejik iş ortağı konumuna gelmeyi hedeflemektedir.
BI Strategy, hissedarlarıyla birlikte Türkiye’de iş zekası konusunda yaklaşık 200 kurumla direkt ya da iş ortakları üzerinden endirekt olarak proje yapmış bir ekiptir. Yıllar içinde bu kurumlarla yapılan projelerde elde edilmiş olan iş zekası birikimi BI Strategy tarafından kurumlarda iş zekası hizmet kalitesinin arttırılması süreçlerinde kullanılmaktadır.
BI Strategy, uyguladığı metodoloji ve müşterileriyle kurmuş olduğu yakın çalışma prensipleri nedeniyle müşterilerinin daha rekabetçi, karlı ve verimli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. İş zekası konusunda sahip olduğu deneyim ile uygulamaların risksiz bir ortamda daha hızlı ve daha kapasiteli gerçekleşmesini sağlamaktadır. BI Strategy, çeşitli sektörlerde bugüne kadar edinmiş olduğu deneyimlerini, sunduğu hazır çözümler ile müşterilerine katma değer yaratmayı hedeflemektedir.